O kancelarii

DSC_5608Witam serdecznie na stronie internetowej mojej kancelarii adwokackiej.
Kancelaria zapewnia wszechstronną pomoc prawną zarówno osobom prawnym jak i fizycznym.
Jestem absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie. Pracę magisterską traktującą o uprawnieniach rodzicielskich pracowników napisałam i obroniłam w Katedrze Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych pod kierunkiem prof. dr hab. Jerzego Wratnego – Kierownika Zakładu Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych oraz członka Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy
W latach 2008-2011 odbyłam aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. Przed rozpoczęciem praktyki adwokackiej w ramach własnej kancelarii pracowałam łącznie ponad 5 lat w kancelariach prawnych, początkowo praktykując w Kancelarii Adwokackiej adw. Roberta Bryka w Dębicy, następnie w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Litwin i Partnerzy w Sanoku, gdzie zdobyłam niezbędne doświadczenie zawodowe.
Moja kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu prawo pracy, prawa karnego, szeroko pojętego prawa cywilnego oraz prawa administracyjnego.
Prowadzę nadto obsługę prawną przedsiębiorców w zakresie związanym z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą, jak również udzielam pomocy z zakresu prawa handlowego, gospodarczego, spadkowego, nieruchomości, wykroczeń, fundacji i stowarzyszeń oraz legislacji.
W ramach prowadzonej działalności zapewniam reprezentację przed sądami i innymi instytucjami oraz organami, prowadzenie negocjacji i mediacji, sporządzanie projektów umów i innych aktów prawnych a także doradztwo prawne, w tym konsultacje prawne oraz sporządzanie opinii prawnych.
Dla moich klientów sporządzam pisma procesowe (m. in. pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia, skargi kasacyjne, odwołania), wezwania do zapłaty oraz pisma urzędowe.
Zapraszam do skorzystania z usług mojej kancelarii.

Joanna Kotlarz

adwokat